Sıkça Sorulan Sorular

Site Kullanımı

Siteyi kullanmak için üye olmam şart mı?
Elbette böyle bir şart söz konusu değil. Üye olmadan tüm firmaları, ilanları, ürünleri ve kampanyaları inceleyebilir ayrıca firmalara mesaj da atabilirsiniz.

Bende firmamı eklemek istiyorum bunun için ne yapmam gerekli?
Sizde kendi firmanızı ekleyebilirsiniz. Üst menüden Firma Ekle linkine tıklayıp istediğiniz türdeki kaydı seçip, formu doldurmanız yeterlidir.

Tüm sektörlerin listesi nerdedir?
Tüm sektörlerin tam listesini ana sayfamızdaki orta bölümde bulabilirsiniz. Ayrıca sektörlere tıkladıktan sonra o sektöre ait ilanları, ürünleri veya kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.

Arama kutusu ile sadece firmamı aranmaktadır?
Tabikide hayır. İlk önce arama kutusuna yazdığınız kelimeye karşılık gelen firmalar listelenir. Ve bu firma listesinin üstünde diğer sonuçlar yazan yerde bu aramaya ait kaç ilan, ürün ve kampanya varsa sonuç sayısıyla birlikte yer alır. Siz buradan istediğiniz türü seçebilirsiniz.

Zararlı veya tamamen yanlış bir bilgi gördüğümde size nasıl haber verebilirim?
Eğer sitemizde dolaşırken topluma veya size zarar vereceğini düşündüğünüz herhangi bir sayfayı bize anında şikayet edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey o sayfada yer alan butonunu kullanmak.

Herhangi bir firmayı, ürünü, ilanı veya kampanyayı kolayca başka birine gönderme imkanı varmıdır?
Elbette istediğiniz herhangi bir sayfayı arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken o sayfada yer alan tavsiye tavsiye et butonunu kullanmaktır. Gelen formdaki bilgileri eksiksiz doldurarak istediğiniz kişiye e-mail yoluyla gönderebilirsiniz.

Beğendiğim bir ürünü nasıl sipariş verebilirim?
Beğendiğiniz bir firmanın ürününü sitemiz üstünde şuanlık sipariş vermeniz mümkün değildir. Ama mesaj butonunu kullanarak hızlı bir şekilde firmaya bu ürünü nasıl sipariş verebileceğiniz hakkında soru sorabilirsiniz.


Üye İşlemleri

Üye olmak ücretlimidir?
Standart paket seçeneği ile üye olursanız yapacağınız işlemler için hiçbir ücret ödemek zorunda kalmassınız.

Firmama uygun sektör yok, ne yapabilirim?
Tüm sektörler özenle seçilerek sitemize eklenmiştir. Buna rağmen kendinize uygun sektör bulamadıysanız İletişim sayfasından bize mesaj yazdığınızda en kısa sürede istediğiniz sektör açılacak ve size e-mail ile bilgi verilecektir.

Standart paket ile Gold paket arasındaki farklar nelerdir?
Standart paket kaydında bazı sınırlamalar vardır. 3 adet ürün, 3 adet ilan ve 3 adet kampanya ekleyebilirsiniz. Gold paket te ise herhangi bir sınır yoktur. Bunun yanında firma resimlerinizi yükleyebilir ve ürünleriniz için kataloglar oluşturabilirsiniz.

Kayıt formunda ve bir çok yerde geçen etiket alanı nedir?
Etiket alanı o kayıt için gerekli anahtar kelimeler içerir. Örneğin; Bir mobilya firmanız olsun. Hangi aramalarda çıkmak istiyorsanız etiket bölümüne aralarına (virgül) koyarak kelimeleri girersiniz. Mobilya, geç odası, yatak odası, masa vb gibi...

Beğendiğim bir ürünü tekrar kontrol etmek için kolay bir yöntem varmı?
Sitemizde dolaşırken ilginizi çeken firmaları, ürünleri, ilanları ve kampanyaları favori listenize ekleyebilirsiniz. İlgili sayfadaki butonuna tıklamanız yeterlidir. Favori listenizi panelinizden kontrol edebilirsiniz.

Kontrol panelimdeki Gold Firma butonu ne işe yarıyor.
Gold Firma butonuna sadece standart firmalar görebilmektedir. Eğer standart firma olarak kayıt yapmış ve paketinizi gold oalrak değiştirmek istiyorsanız bu bölümden gold firma başvurusu yapabilir veya başvurunuzu iptal edebilirsiniz.

Gelen Mesajların bazılarında cevapla butonu neden yok?
Eğer sitemize üye olmayan kişiler tarafından size mesaj atılmışsa cevapla butonu gözükmez. Bu kişilerle iletişime geçmek için e-mail adresini veya telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Firma logomu nasıl değiştirebilirim?
Panelinizdeki "Logo Yükle" bölümünden logo yükleyebilirsiniz. Eğer firma logonuzun yeni bir resmini yüklemek istiyorsanız, eski logonuzu silmeden "Logo Yükle" bölümünden yeni logonuzu yükleyebilirsiniz.


Gold Firma

Gold Firma nedir?
Gold Firma standart pakete göre ayrıcalıklı özellikleri olan bir firma kayıt türüdür.

Gold Paket ile kayıt olmanın avatajları nelerdir?
Standart pakete göre bir çok artısı vardır. Avantajlarından bazıları;

Gold firmalara özel sayfada detaylı tanıtım
Sınırsız ürün ekleme
Sınırsız ilan ekleme
Sınırsız kampanya ekleme
Ürünlere özel katalog oluşturma
Tüm ürünleri, ilanları, kampayaları ve firması standart firmaların üstünde yer alır.
Müşteri hizmetlerinden 7/24 destek alırlar.
İlanlarından istedikleri Ana Sayfamızdaki vitrin bölümünde yer alır.
Örnek gold firma için tıklayın

Standart paketi seçerek kayıt oldum gold firma olabilirmiyim?
İstediğiniz zaman gold paket ayrıcalığı ile sitemizde yer almaya başlayabilirsiniz. Gold firma olmak için panelinizdeki gold firma butonunu kullanarak formu doldurmanız yeterlidir.

Gold Paket sürem bitti, ne yapmalıyım?
Eğer gold paket süreniz bitti veya bitmek üzere ise panelinizdeki uzat butonunu kullanarak gold paketinizin süresi uzatabilirsiniz.

Gold Paket sürem dolmasına rağmen uzatma işlemini yapmassam ne olur?
Eğer gold paket süreniz bitmesine rağmen uzatma işlemini başlatmassanız firmanız standart paket olarak değiştirilir. Ve gold paket iken girdiğiniz İlan, ürün ve kampanyaların ilk 3ü hariç diğerleri durdurulur.

Gold paketim bitip standart paket olduğum zaman tekrar gold paket için başvuru yapabilirmiyim?
İstediğiniz zaman tekrar gold paket için başvuru yapabilirsiniz. Ve eskiden girmiş olduğunuz tüm ürünler ilanlar, kampanyalar ve kataloglar otomatik olarak tekrar yayınlanmaya başlar.

Ödemelerimi kaç gün içinde yapmam gereklidir?
3 iş günü içerisinde ödemelerinizi yapmanız gerekmektedir. Eğer bu süre zarfında ödeme yapmassanız başvurunuz otomatik olarak iptal edilecektir.

Gold pakette herhangi bir sınırlama varmı?
Gold paket olarak sitemizde yer alan firmalar için hiçbir sınırlama söz konusu değildir. Diledikleri kadar ürün, ilan, kampanya, katalog ve firma resimleri ekleyebilirler.

Ana sayfadaki vitrinde ürünlerimi göztermek için ne yapmalıyım?
Vitrin bölümünde sadece gold paket kullanıcılarının ürünleri listelenmektedir. Herhangi bir ürünü vitrine çıkarmak için kontrol panelinizdeki ürünler sayfasından ürün seçmek ve "vitrine koy" butonunu tıklamak yeterlidir.

Kataloglar ne işe yarıyor?
Sadece gold firmalar katalog ekleyebilirler. Kataloglar ürünlerinizi gruplamanıza ve müşteri için bir sunum yapmanıza imkan verirler. Katalogdaki ürünleriniz efektli bir şekilde arka arakaya sıralanarak müşterinize gösterilmektedir. Hem dikkat çekici hemde kullanımı kolay bir özelliktir.


Eğer yukarıda aradığınız cevabı bulamadıysanız aşağıdaki formu doldurarak bize her türlü istek ve önerinizi iletebilirsiniz.